• info@dralihakancesme.com
  • +90 505 221 10 22

P SHOT TEDAVİSİ

Erkek cinsel sağlığı için neredeyse tek çözüm yolu olan pshot tedavisi erektil disfonksiyon ve penis boyutu problemlerine çözüm sunmaktadır. Mutluluk aşısı veya cinsel güç arttırma aşısı olarak bilinen pshot  priapus shot isimli eski yunan güç tanrısının adından bu tabiri almaktadır.

Erektil disfonksiyon diğer bir tabirle iktidarsızlık veya sertleşme sorunları 35 yaş üzeri %45-50 oranında , yaş gözetmeksizin de pek çok erkekte görülebilen bir rahatsızlıktır.

Cinsel yaşamından  memnun olmayan erkeklerin, sosyal yaşamlarında da mutsuzluk, özgüven eksikliği, ilişki problemleri ve ailevi problemler yaşadıkları görülür, bu anlamda mutluluk aşısı gibi tıbben onaylanmış ve doğal çözüm yolları birçok yan sorunun da engellenmesi demektir.

P-SHOT TEDAVİSİ NEDİR?

P-Shot yani “Priapus Shot” kişiden alınan bir miktar kanın plazmalara (PRP) ayrılması ve sonrasında erkek cinsel organına enjekte edilme işlemine denir. Kendi kanımızdan elde edilen bir tedavi işlemi olduğu için diğer erektil tedavilerden daha etkili ve daha doğal bir tedavi imkânı sunar.

P-SHOT NASIL UYGULANIR?

P-Shot cerrahi bir işlem değildir. Kişinin hasar görmüş ve yaşlı hücrelerini uyarma amacı taşır. Elde edilen tedavi sonucu kişide kalıcıdır ve yaklaşık 30 dakikalık seanslarla uygulanır.  Kişinin durumuna göre kaç kür uygulanacağı belirlenir ve elde edilen trombositten zengin plazma cinsel organın iki tarafına ve dorsal yüzeyine uygulanır. Ozon ile birlikte uygulanması tedavinin başarısını artırmaktadır. Kişi, işlem sonrası günlük aktivitelerini yerine getirebilir ve sosyal yaşantısına devam edebilir.

P-SHOT YAPTIRANLAR KİMLERDİR, HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR?

P-Shot işlemini yaptıranlar;

  • Cinsel performansını güçlendirmek isteyenler,
  • Cinsel organının işlevinden memnun olmayıp daha iyi performans isteyenler,
  • Cinsel organının şeklinden memnun olmayan kişilerdir.

Kişinin cinsel organı yakın ilişkilerinde ve hayatında büyük rol oynar. Sağlıklı ve işlevini tam anlamıyla yerine getiren bir organ, kişinin özgüvenini tekrardan kazandırır ve özellikle ikili ilişkilerde yaşanan stresi ortadan kaldırır. Özellikle de sağlık sorunları (Şeker hastalığı, vasküler rahatsızlıklar, tansiyon, depresyon ve stres sonrası travma vb) nedeniyle cinsel hayatında bir duraklama yaşayan ve yeni bir sayfa açmak isteyen kişilere uygulanır.

PSHOT İLE PENİS BOYU UZATMAK MÜMKÜN MÜ?

P-Shot’ın asıl amacı cinsel organın boyutunu büyütmek olmamakla birlikte 0,5-4 cm hacim genişlemesinden bahsedilmektedir( kişinin yapısı ve uygulamayı yapan hekime bağlı değişmektedir).   Kanınızdan elde edilen doğal rejenaratif hücreler sayesinde; diyabet, hipertansiyon, travma ve damar sertliği durumlarında yaşanan cinsel performans sorunlarını tedavi etmeye yönelik bir işlemdir.

TEDAVİ SONRASI OLUMLU ETKİLERİ NELERDİR?

P-Shot tedavisinin kişinin hayatına olan olumlu etkilerini alttaki gibi sıralayabiliriz:

  • Duyarlılığın ve cinsel ilişkiden alınan zevkin artması
  • Yorgun hücrelerin, yeni ve canlı hücrelerle değiştirilmesi sayesinde kişinin hayatına olumlu bir etki bırakması
  • Cinsel organın işlevini daha iyi yerine getirmesi ve güçlenmesi
  • Kan akışının ve dolaşımının artması nedeniyle kişinin daha güçlü ereksiyon yaşaması
  • Cinsel performansın ve enerjinin artması nedeniyle kişinin özgüveninin artması

TEDAVİ PROTOKOLU NASIL OLMALIDIR

Danışanın şikayeti belirleyici olmakla birlikte 6 seans tavsiye edilmektedir..

Etkisi kişinin yaşı,kronik hastalığının olup-olmaması( diyabet,Astım ,depresyon gibi)ve uygulamalara göre değişiklik göstermektedir.

Uygulama sıklığı ideali haftada 1 olmakla birlikte ayda 1 olarak 6 seans uygulanmalıdır.

E